Indicia breidt dienstenportfolio uit met overname digital agency PEP
Indicia, specialist in datagedreven technologie en digitale oplossingen, heeft online marketing- en contentspecialist PEP Business Creators overgenomen. Met deze strategische uitbreiding verstevigt Indicia haar positie als full service digital agency en voegt het bedrijf extra expertise toe op het gebied van contentcreatie, video, fotografie en grafisch ontwerp. De overname van PEP sluit naadloos aan bij Indicia’s ambitie om te groeien op het snijvlak van data, technologie en marketing.
Groei door data, technologie en creatie
Indicia is al jaren actief in het ontsluiten van data uit uiteenlopende systemen en het toepassen ervan via slimme online toepassingen, zoals dashboards, portals, apps en websites. Het bedrijf werkt onder andere voor klanten als Achmea, het Ministerie van Financiën en Versplatform en bedient daarnaast 90% van de Nederlandse fashionmarkt. Ook op het gebied van online marketing ondersteunt Indicia organisaties als Zekur, DMG, Superunie en AWVN. De overname van PEP geeft een krachtige impuls aan deze dienstverlening en breidt het bestaande marketingteam uit met aanvullende creatieve capaciteiten.
Langdurige samenwerking
De overname van PEP is onderdeel van een bredere buy and build strategie van Indicia. In samenwerking met Match Plan voerde Indicia de afgelopen jaren meerdere gerichte overnames uit om haar positie als innovatieve tech- en datapartner te verstevigen. Ook deze overname bewijst de kracht van een gerichte strategie, ondersteund door de juiste expertise.
“Match Plan heeft ons gedurende het hele acquisitieproces naar volle tevredenheid bijgestaan”, vertelt Carlo Korssen (CEO Indicia). “Match Plan was een waardevolle sparringpartner, zowel op het gebied van waardering, biedingen en due diligence-onderzoek, als bij het aantrekken van financiering en het opstellen en uitonderhandelen van de transactiedocumentatie in de lead.”
Match Plan als adviseur bij de transactie
Match Plan trad op als adviseur van Indicia tijdens het volledige overnametraject. Van waardering, biedingsstrategie en due diligence tot het aantrekken van financiering en het opstellen van de transactiedocumentatie. Het team van Match Plan, bestaande uit Erik Smidt, Leon Koorevaar, Yvo Bruin en Matthias Duijzer, stond Indicia gedurende het hele proces bij.
Gerelateerde diensten
Vrijblijvend
Advies
Meer dan 25 jaar ervaring
Kom vrijblijvend in contact met onze adviseurs voor een kennismaking.
✔ Bedrijfsverkoop
✔ Bedrijfsovername
✔ Overnamefinanciering
✔ Onafhankelijke waardering